İlçe Kaymakamımız 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Düzenlenen Programa Katıldı
         İlçemiz Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi'nin hazırlamış olduğu 24 Kasım Öğretmenler günü programına İlçe Kaymakamımız Barış DEMİRTAŞ, İlçe Belediye Başkanı Zekeriya KARAYOL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN, daire amirleri, emekli öğretmenler ile ilçedeki görevli öğretmenler katıldılar.
          Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte başlayan programda; İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah KAPLAN  ve İlçe Belediye Başkanı Zekeriya KARAYOL günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptılar. Bütün eğitim camiasının öğretmenler gününü kutladılar.
          Kaymakamımız Barış DEMİRTAŞ yaptığı konuşmada " Devletin temel kuruluş amaçları güvenlik, adalet, eğitim, sağlıktır. Burada eğitim diğer unsurların işleyişini kolaylaştıran ana unsurdur, çünkü toplum kalitesinin arttırılmasının yegane yolu etkili bir eğitim altyapısı kurulmasından geçer" diyerek eğitimin önemine vurgu yapmış ve öğretmenler gününü kutlamıştır.
           Şiirlerin okunması ve slayt gösterisinin ardından, adaylık süresini tamamlayan öğretmenler yemin ederek asil öğretmenliğe adımlarını attılar.
          Program emekli öğretmenler ve İlçemizde görevli öğretmenlere yapılan ikramla son buldu.